Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 12W (3)
12W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Alb 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
210,00 lei| Greutate | 13,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Negru 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
210,00 lei| Greutate | 13,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Proictor pe Șină Textilă 38`D 3000K Corp Negru 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
274,10 lei| Greutate | 8,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Negru |













