Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 6W (3)
Bec LED 6W Filament E14 Clar Lumânare 3000K 130LM/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
17,29 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 6W Filament E14 P45 Clear Cover 2700K 130lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,20 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 6W Filament E27 G45 Clear Cover 6400K 130lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,20 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |













