Afișez toate cele 7 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 10W (7)
10W Lampă LED pe șină Corp Negru/Alb Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
133,50 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb, Negru |
| Rata IP | IP20 |
10W LED Proiector senzor Cip SAMSUNG funcție de decuplare Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,40 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W LED Proiector senzor Cip SAMSUNG funcție de decuplare Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,40 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W LED Proiector senzor Cip SAMSUNG funcție de decuplare Corp Alb 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,40 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W Proiector LED Senzor SAMSUNG Cip Cut-OFF Function Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,40 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
10W Proiector LED Senzor SAMSUNG Cip Cut-OFF Function Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,40 lei| Greutate | 0,44 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED 10W Cip SAMSUNG SMD Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
39,66 lei| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |













