Afișez toate cele 10 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 8W (10)
8W Conector în L Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
227,00 lei| Greutate | 0,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
8W Conector în L Argintiu 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
227,00 lei| Greutate | 0,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
8W LED Lumină de Perete Corp Maro IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
100,70 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 167° |
| Culoare corp | Maro |
8W LED Lumină de Perete Corp Maro IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
105,20 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 167° |
| Culoare corp | Maro |
Bec LED 8W Filament E27 A67 Mat Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,70 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 8W Filament E27 A67 Mat Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,70 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
L Conector Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
86,50 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
L Conector Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
86,50 lei| Greutate | 0,26 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
L Conector Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
86,50 lei| Greutate | 0,08 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
L Conector Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
86,50 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |













