Afișez toate cele 7 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 10W (7)
10W LED Lampă cu Senzor Cip SAMSUNG 3in1 IP54 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
132,70 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
10W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Negru 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
207,10 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
10W LED Proiector Magnetic SMART Corp Negru 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
205,70 lei| Greutate | 0,41 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Bollard Lamp 10W LED Cip SAMSUNG Corp Alb IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
436,90 lei| Greutate | 3,32 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
Bollard Lamp 10W LED Cip SAMSUNG Corp Alb IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
436,90 lei| Greutate | 3,32 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
Bollard Lamp 10W LED Cip SAMSUNG Corp Negru IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
436,90 lei| Greutate | 3,32 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
Bollard Lamp 10W LED Cip SAMSUNG Corp Negru IP65 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
436,90 lei| Greutate | 3,32 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |













