Afișez toate cele 5 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 12W (5)
12W Lampă LED de perete Neagră Rotundă 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
132,10 lei| Greutate | 0,528 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 158° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Plafonieră cu Senzor cu Cip SAMSUNG 3in1 Rotundă Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
152,52 lei| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Proictor pe Șină Textilă 38`D 3000K Corp Alb 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
274,10 lei| Greutate | 8,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
Aplică LED cu Senzor Cip SAMSUNG 12W 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
151,50 lei| Greutate | 0,83 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
Aplică LED cu Senzor Cip SAMSUNG 12W 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
151,50 lei| Greutate | 0,83 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |













