Stare stoc
Putere invertor
- 20KW (1)
- 0.24W (6)
- 0.2W (1)
- 0.45W (1)
- 0.4W (3)
- 0.5W (3)
- 0.72W (1)
- 0.8W (2)
- 1.1W (2)
- 1.2W PanelW (1)
- 1.44W (5)
- 1.5W (20)
- 1.6W (2)
- 1.8W (1)
- 10 x 0.4W (1)
- 10.5W (7)
- 100W (36)
- 105W (1)
- 10W (94)
- 113W (3)
- 11W (21)
- 120W (6)
- 12W (147)
- 12W Solar Panel; 6.7 Real Watts (1)
- 13.5W (4)
- 13W (3)
- 144W (1)
- 14W (9)
- 150W (18)
- 15W (42)
- 16.5W (2)
- 160W (1)
- 16W (25)
- 16W Solar Panel; 11.5 Real Watts (2)
- 17W (37)
- 18W (114)
- 18W Tub 25W Panou Solar (1)
- 19W (4)
- 1W (44)
- 2 x 18W (2)
- 2 x 22W (2)
- 2.2W (2)
- 2.4W (1)
- 2.5W (7)
- 2.7W (3)
- 2.9W (8)
- 20 x 0.5W (1)
- 200W (22)
- 20W (106)
- 20W Solar Panel; 11.5 Real Watts (1)
- 22.5W (3)
- 22W (11)
- 23W (7)
- 24W (80)
- 250W (3)
- 25W (15)
- 28W (5)
- 29W (7)
- 2W (61)
- 2W Solar Panel (1)
- 2x3W (1)
- 3.2W (3)
- 3.5W (1)
- 3.7W (17)
- 3.8W (1)
- 300W (1)
- 30W (70)
- 32W (7)
- 33 (1)
- 33W (5)
- 350W (2)
- 35W (20)
- 360W (2)
- 36W (62)
- 37W (2)
- 38W (10)
- 3W (76)
- 3W Solar Panel (1)
- 4.5W (30)
- 4.8W (11)
- 400W (6)
- 40W (56)
- 42W (7)
- 43W (1)
- 45W (8)
- 46W (3)
- 47W (1)
- 48W (31)
- 49W (2)
- 4W (68)
- 4W; 8W Solar Panel (2)
- 5.5W (9)
- 5.8W (3)
- 50 (1)
- 500W (3)
- 50W (46)
- 50W Solar Panel (2)
- 52W (1)
- 54W (2)
- 55W (3)
- 57W (2)
- 5W (58)
- 6.4W (1)
- 6.5W (5)
- 6.8W (2)
- 600W (1)
- 60W (28)
- 65W (1)
- 6W (81)
- 6W Solar Panel; 2.3 Real Watts (1)
- 7.5W (8)
- 70W (2)
- 72W (3)
- 75W (3)
- 78W (2)
- 7W (48)
- 8.5W (25)
- 80W (1)
- 82W (1)
- 8W (38)
- 8W Solar Panel (1)
- 92W (3)
- 96W (1)
- 9W (47)
- DC-24W Max (2)
- DC-36W Max (1)
- Max. 2 x 20W (1)
- Max. 2 x 35W (2)
- Max. 20W (1)
- Max. 2200W (1)
- Max. 25W (6)
- Max. 35W (126)
- Max. 40 (8)
- Max. 40W (3)
- Max. 40W Each Holder (2)
- Max. 5W (2)
- Max. 6 x 60W (3)
- Max. 60W (128)
Spot LED Cip SAMSUNG GU10 6W Ripple Plastic 10°D 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
15,25 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 445 lm |
| Unghi | 10° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED GU10 Ramă Corp Alb 6400K 3pcs/Pachet
Evaluat la 0 din 5
În stoc
100,66 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Spot Linear LED Magnetic 10 x2W SMD Negru IP20 24V 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
696,40 lei| Greutate | 1,417 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Spot Linear LED Magnetic 10 x2W SMD Negru IP20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
696,40 lei| Greutate | 1,417 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Rata IP | IP20 |
Spot Linear LED Magnetic 1W SMD Negru P20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
86,50 lei| Greutate | 0,127 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 35 lm |
| Rata IP | IP20 |
Spot Linear LED Magnetic 3 x1W SMD Negru IP20 24V 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
173,40 lei| Greutate | 0,258 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 240 lm |
| Rata IP | IP20 |
Spot Linear LED Magnetic 3 x1W SMD Negru IP20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
173,40 lei| Greutate | 0,258 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 240 lm |
| Rata IP | IP20 |
Spot Linear LED Magnetic 5 x2W SMD Negru IP20 24V 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
480,30 lei| Greutate | 0,805 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Spot Linear LED Magnetic 5 x2W SMD Negru IP20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
480,30 lei| Greutate | 0,805 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Stâlp de Grădină E27 Corp Negru IP44
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
109,80 lei| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
Stâlp de Grădină Light E27 Înălțime 1m Corp Negru IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
162,40 lei| Greutate | 1,63 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
Stecher EU WIFI Compatibil cu Amazon Alexa și Google Home
Evaluat la 0 din 5
În stoc
114,40 lei| Greutate | 0,14 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
Suport 2xGU10 Gips Rotund Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
105,50 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Suport 2xGU10 Gips Rotund Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
105,50 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Suport 3xGU10 Gips Rotund Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
164,70 lei| Greutate | 0,92 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Suport 3xGU10 Gips Rotund Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
164,70 lei| Greutate | 0,79 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Suport 3xGU10 Gips Rotund Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
164,70 lei| Greutate | 0,8 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Suport adaptabil pentru lampă stradală
Evaluat la 0 din 5
În stoc
124,90 lei| Greutate | 0,99 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Gri |
Suport de grădină din Aluminiu de tip Pivot GU10 Alb IP44
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
134,00 lei| Greutate | 0,56 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Gri |
Suport de grădină din Aluminiu de tip Pivot GU10 Negru IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
92,53 lei| Greutate | 0,525 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
Suport de Lampă de Tavan din Crom
Evaluat la 0 din 5
În stoc
23,39 lei| Putere | Max. 60W |
|---|---|
| Culoare corp | Argintiu |
Suport de Oțel Îngropat GU10 Pătrat Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
112,60 lei| Greutate | 0,67 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Gri |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














