Stare stoc
Putere invertor
- 20KW (1)
- 0.24W (6)
- 0.2W (1)
- 0.45W (1)
- 0.4W (3)
- 0.5W (3)
- 0.72W (1)
- 0.8W (2)
- 1.1W (2)
- 1.2W PanelW (1)
- 1.44W (5)
- 1.5W (20)
- 1.6W (2)
- 1.8W (1)
- 10 x 0.4W (1)
- 10.5W (7)
- 100W (36)
- 105W (1)
- 10W (94)
- 113W (3)
- 11W (21)
- 120W (6)
- 12W (147)
- 12W Solar Panel; 6.7 Real Watts (1)
- 13.5W (4)
- 13W (3)
- 144W (1)
- 14W (9)
- 150W (18)
- 15W (42)
- 16.5W (2)
- 160W (1)
- 16W (25)
- 16W Solar Panel; 11.5 Real Watts (2)
- 17W (37)
- 18W (114)
- 18W Tub 25W Panou Solar (1)
- 19W (4)
- 1W (44)
- 2 x 18W (2)
- 2 x 22W (2)
- 2.2W (2)
- 2.4W (1)
- 2.5W (7)
- 2.7W (3)
- 2.9W (8)
- 20 x 0.5W (1)
- 200W (22)
- 20W (106)
- 20W Solar Panel; 11.5 Real Watts (1)
- 22.5W (3)
- 22W (11)
- 23W (7)
- 24W (80)
- 250W (3)
- 25W (15)
- 28W (5)
- 29W (7)
- 2W (61)
- 2W Solar Panel (1)
- 2x3W (1)
- 3.2W (3)
- 3.5W (1)
- 3.7W (17)
- 3.8W (1)
- 300W (1)
- 30W (70)
- 32W (7)
- 33 (1)
- 33W (5)
- 350W (2)
- 35W (20)
- 360W (2)
- 36W (62)
- 37W (2)
- 38W (10)
- 3W (76)
- 3W Solar Panel (1)
- 4.5W (30)
- 4.8W (11)
- 400W (6)
- 40W (56)
- 42W (7)
- 43W (1)
- 45W (8)
- 46W (3)
- 47W (1)
- 48W (31)
- 49W (2)
- 4W (68)
- 4W; 8W Solar Panel (2)
- 5.5W (9)
- 5.8W (3)
- 50 (1)
- 500W (3)
- 50W (46)
- 50W Solar Panel (2)
- 52W (1)
- 54W (2)
- 55W (3)
- 57W (2)
- 5W (58)
- 6.4W (1)
- 6.5W (5)
- 6.8W (2)
- 600W (1)
- 60W (28)
- 65W (1)
- 6W (81)
- 6W Solar Panel; 2.3 Real Watts (1)
- 7.5W (8)
- 70W (2)
- 72W (3)
- 75W (3)
- 78W (2)
- 7W (48)
- 8.5W (25)
- 80W (1)
- 82W (1)
- 8W (38)
- 8W Solar Panel (1)
- 92W (3)
- 96W (1)
- 9W (47)
- DC-24W Max (2)
- DC-36W Max (1)
- Max. 2 x 20W (1)
- Max. 2 x 35W (2)
- Max. 20W (1)
- Max. 2200W (1)
- Max. 25W (6)
- Max. 35W (126)
- Max. 40 (8)
- Max. 40W (3)
- Max. 40W Each Holder (2)
- Max. 5W (2)
- Max. 6 x 60W (3)
- Max. 60W (128)
Tub LED T8 15W 150 cm Plastic 4000K 160lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
43,72 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 15W 150 cm Plastic 6400K 160lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
43,72 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 18W 120 cm Fructe de mare
Evaluat la 0 din 5
În stoc
82,36 lei| Greutate | 0,375 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1530 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 18W 120 cm Legume
Evaluat la 0 din 5
În stoc
82,36 lei| Greutate | 0,375 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1530 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 18W 120 cm Pâine
Evaluat la 0 din 5
În stoc
82,36 lei| Greutate | 0,375 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1530 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 20W 150 cm Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
30,50 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 20W 150 cm Plastic 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
30,50 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 7W 60 cm Plastic 4000K 160lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
21,35 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 1120 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 9W 60 cm G13 Tub de Sticlă 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,22 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 9W 60 cm G13 Tub de Sticlă 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,22 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 9W 60 cm G13 Tub de Sticlă 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
13,22 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 9W 60 cm Plastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
15,25 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 9W 60 cm Plastic 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15,25 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
WIFI Controler compatibil Amazon Alexa & Google Home
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,50 lei| Greutate | 0,061 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
WIFI Suport de lampă compatibil Amazon Alexa & Google Home
Evaluat la 0 din 5
În stoc
109,30 lei| Greutate | 0,085 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 2200W |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
X Conector Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
120,50 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
X Conector Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
120,50 lei| Greutate | 0,82 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
X Conector Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
120,50 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
X Conector Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
120,50 lei| Greutate | 0,05312 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
Е27 Bollard Lamp 110cm Oțel Inoxidabil Corp Gri IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
182,90 lei| Greutate | 1,47 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP44 |
Е27 Bollard Lamp 45cm Oțel Inoxidabil Corp Gri IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
115,60 lei| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP44 |
Е27 Bollard Lamp 80cm Oțel Inoxidabil Corp Gri IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
140,70 lei| Greutate | 1,08 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP44 |














