Stare stoc
Putere invertor
- 10W (94)
10W LED Lampă Corp Negru 25cm Înălțime Cip CREE 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
251,60 lei| Greutate | 1,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
10W LED Lampă Corp Negru 25cm Înălțime Cip CREE 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 1,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
10W LED Lampă Corp Negru 25cm Înălțime Cip CREE 5000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 1,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
10W LED Lampă cu Senzor Cip SAMSUNG 3in1 IP54 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
132,70 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
10W LED Lampă de Perete Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
258,50 lei| Greutate | 0,87 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 950 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Lampă de Perete GU10 Dublă IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
121,70 lei| Greutate | 0,52 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 8,6 × 10 × 19,4 cm |
| Putere | 10W |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP44 |
Lampă de Perete GU10 Simplă IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,90 lei| Greutate | 0,37 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 8,6 × 10 × 13,7 cm |
| Putere | 10W |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP44 |
10W LED Lampă Lineară de Perete (510*60*50mm) 3000K Corp Antracit IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Negru |
10W LED Lampă Lineară de Perete (510*60*50mm) 3000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Alb |
10W LED Lampă Lineară de Perete (510*60*50mm) 4000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Negru |
10W LED Lumină de Grădină pentru Podea Corp Gri 80cm 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
361,40 lei| Culoarea luminii | Alb cald |
|---|---|
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
10W LED Pendul Orizontal Designer
Evaluat la 0 din 5
În stoc
612,90 lei| Greutate | 1,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru, Alb |
| Rata IP | IP20 |
10W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Negru 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
207,10 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
10W LED Proiector încărcare solară Corp Negru Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
403,00 lei| Greutate | 1,609 kg |
|---|---|
| Putere | 10W |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
10W LED Proiector Magnetic SMART Corp Negru 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
205,70 lei| Greutate | 0,41 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
10W LED Proiector senzor Cip SAMSUNG funcție de decuplare Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,40 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W LED Proiector senzor Cip SAMSUNG funcție de decuplare Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,40 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W LED Proiector senzor Cip SAMSUNG funcție de decuplare Corp Alb 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,40 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W LED Proiector SMD Seria-F Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
25,42 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W LEDLampă de Perete Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
258,50 lei| Greutate | 0,87 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 950 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
10W Oglindă cu Lumină LED Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 1,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1530 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W Pendul LED Designer Lemn 3000K D600
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
590,10 lei| Greutate | 2,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Culoare corp | Culoarea Lemnului |
| Rata IP | IP20 |
10W Proiector LED Cip SAMSUNG Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
47,79 lei| Greutate | 0,27 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 735 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














