Stare stoc
Putere invertor
- 24W (80)
24W Plafonieră LED Cip SAMSUNG 4000K Patrată Ramă Albă IP44
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
105,20 lei| Greutate | 0,87 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Culoare corp | Alb |
24W Plafonieră LED Cip SAMSUNG 4000K Patrată Ramă Neagră IP44
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
105,20 lei| Greutate | 0,87 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Culoare corp | Negru |
24W Plafonieră LED Cip SAMSUNG 4000K Rotund Ramă Albă IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
105,20 lei| Greutate | 0,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Culoare corp | Alb |
24W Plafonieră LED Cip SAMSUNG 6500K Patrată Ramă Neagră IP44
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
105,20 lei| Greutate | 0,87 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Culoare corp | Negru |
24W Plafonieră LED Cip SAMSUNG 6500K Rotund Ramă Albă IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
105,20 lei| Greutate | 0,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Culoare corp | Alb |
24W Plafonieră LED Compatibilă cu Amazon Alexa & Google Home RGB+WW+CW Starry Cover
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+2700K-6500K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
LED Tub Cip SAMSUNG 150cm 24W G13 Nano Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
38,64 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub Cip SAMSUNG 150cm 24W G13 Nano Plastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
38,64 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |














