Stare stoc
Putere invertor
- 3W (77)
LED Lampă de Masă cu Acumulator 1800mAh 180 x 240 3 in 1 Corp Gri
Evaluat la 0 din 5
În stoc
155,60 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă cu Acumulator 1800mAh 180 x 240 3 in 1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
155,60 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Spot Linear LED Magnetic 3 x1W SMD Negru IP20 24V 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
173,40 lei| Greutate | 0,258 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 240 lm |
| Rata IP | IP20 |
Spot Linear LED Magnetic 3 x1W SMD Negru IP20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
173,40 lei| Greutate | 0,258 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 240 lm |
| Rata IP | IP20 |














