Afișez toate cele 8 rezultate
Lampă LED de Perete Solară cu Senzor, Alb&Negru, 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
91,50 lei| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 15 × 3 cm |
| Temperatura culoare | 4000k |
| Capacitate | |
| Lumeni | 200lm |
| Senzor miscare | Da |
Lampa solara LED 1500lm, Telecomanda, Senzor miscare, 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
665,70 lei| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 52 × 52 × 14 cm |
| Lumeni | 1500lm |
| Capacitate | |
| Senzor miscare | Da |
| Temperatura culoare | 6400k |
Lampa solara stradala cu LED 1600lm, Senzor miscare, 6000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
384,80 lei| Greutate | 2,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 41 × 23 × 5 cm |
| Senzor miscare | Da |
| Capacitate | |
| Lumeni | 1600lm |
| Temperatura culoare | 4000k |
Lampa solara stradala LED 2300lm, Senzor miscare, 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
910,20 lei| Greutate | 6,2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 680 × 320 × 50 cm |
| Senzor miscare | Da |
| Capacitate | |
| Lumeni | 2300lm |
| Temperatura culoare | 6400k |
Lampa solara stradala LED 3500lm, Senzor miscare, 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.230,40 lei| Greutate | 8,45 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 900 × 320 × 50 cm |
| Senzor miscare | Da |
| Capacitate | |
| Lumeni | 3500lm |
| Temperatura culoare | 6400k |
Lampa solara stradala LED 4300lm, Senzor miscare, 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.459,10 lei| Greutate | 9,7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 1000 × 320 × 50 cm |
| Senzor miscare | Da |
| Capacitate | |
| Lumeni | 4300lm |
| Temperatura culoare | 6400k |
Lampa solara stradala LED 4800lm, Senzor miscare, 6000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.104,40 lei| Greutate | 6,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 706 × 290 × 74 cm |
| Senzor miscare | Da |
| Capacitate | |
| Lumeni | 4800lm |
| Temperatura culoare | 6000k |
Proiector Solar LED 4800lm, Telecomanda, Senzor miscare
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
498,60 lei| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 16 × 4 × 15 cm |
| Senzor miscare | Da |
| Lumeni | 4800lm |
| Temperatura culoare | 6400k |














