Afișez toate cele 7 rezultate
Lampa solara stradala LED 2500lm, Bridgelux chip, 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.093,20 lei| Greutate | 7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 530 × 50 cm |
| Senzor miscare | Nu |
| Lumeni | 2500lm |
| Temperatura culoare | 6400k |
Lampa solara stradala LED 3000lm, Bridgelux chip, 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.459,10 lei| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 530 × 50 cm |
| Senzor miscare | Nu |
| Lumeni | 3000lm |
| Temperatura culoare | 6400k |
Lampa solara stradala LED 3500lm, Bridgelux chip, 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.825,00 lei| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 530 × 50 cm |
| Senzor miscare | Nu |
| Lumeni | 3500lm |
| Temperatura culoare | 6400k |
Proiector Solar LED 1200lm, Telecomanda, Culoare 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
282,10 lei| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 16 × 4 × 15 cm |
| Senzor miscare | Nu |
| Capacitate | |
| Lumeni | 1200lm |
| Temperatura culoare | 6400k |
Proiector Solar LED 1800lm, Telecomanda, Culoare 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
407,10 lei| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 26 × 31 × 5 cm |
| Senzor miscare | Nu |
| Capacitate | |
| Lumeni | 1800lm |
| Temperatura culoare | 6400k |
Proiector Solar LED 2400lm, Telecomanda, Culoare 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
434,60 lei| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 26 × 31 × 5 cm |
| Senzor miscare | Nu |
| Capacitate | |
| Lumeni | 2400lm |
| Temperatura culoare | 6400k |
Proiector Solar LED 2600lm, Telecomanda, Culoare 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
580,90 lei| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 26 × 31 × 5 cm |
| Senzor miscare | Nu |
| Capacitate | |
| Lumeni | 2600lm |
| Temperatura culoare | 6400k |














