Afișez toate cele 7 rezultate
Invertor DEYE Hibrid 3.6kW Monofazat SUN-3.6K-SG05LP1-EU-AM2
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4.092,00 lei| Greutate | 21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 60 × 25 cm |
| Conexiune | WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 90A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 3.6KW |
| PV Max VOC | 500VDC |
| Putere PV Max | 4680W |
| Tip | Hibrid, Monofazat |
| Tensiune MPPT | 150-425VDC |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 5kW Monofazat SUN-5K-SG05LP1-EU-AM2-P
Evaluat la 5.00 din 5
Disponibil la comandă
4.117,00 lei| Greutate | 21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 60 × 25 cm |
| Conexiune | WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 120A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 5KW |
| PV Max VOC | 500VDC |
| Putere PV Max | 8000W |
| Tip | Hibrid, Monofazat |
| Tensiune MPPT | 150-425VDC |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 6kW Monofazat SUN-6K-SG05LP1-EU-AM2-P
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
4.142,00 lei| Greutate | 21 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 60 × 25 cm |
| Conexiune | BMS-Can, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 135A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 6KW |
| PV Max VOC | 500VDC |
| Putere PV Max | 9600W |
| Tip | Hibrid, Monofazat |
| Tensiune MPPT | 150-425VDC |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 8kW Monofazat SUN-8K-SG05LP1-EU-AM2-P
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
6.398,00 lei| Greutate | 30 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 70 × 35 cm |
| Conexiune | WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 190A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 8KW |
| PV Max VOC | 500VDC |
| Putere PV Max | 12800W |
| Tip | Hibrid, Monofazat |
| Tensiune MPPT | 150-425VDC |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 10kW Monofazat SUN-10K-SG02LP1-EU-AM3
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
8.780,00 lei| Greutate | 36 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 42 × 67 × 23 cm |
| Conexiune | RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 220A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 10KW |
| Putere PV Max | 15000W |
| PV Max VOC | 500VDC |
| Tensiune MPPT | 150-425VDC |
| Tip | Hibrid, Monofazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 12kW Monofazat SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
9.206,00 lei| Greutate | 36 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 42 × 67 × 23 cm |
| Conexiune | RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 250A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 12KW |
| Putere PV Max | 18000W |
| PV Max VOC | 500VDC |
| Tensiune MPPT | 150-425VDC |
| Tip | Hibrid, Monofazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 16kW Monofazat SUN-16K-SG01LP1
Evaluat la 5.00 din 5
Disponibil la comandă
11.562,00 lei| Greutate | 52 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 47 × 76 × 28 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 290A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 16KW |
| Putere PV Max | 20800W |
| PV Max VOC | 500VDC |
| Tensiune MPPT | 150-425VDC |
| Tip | Hibrid, Monofazat |
| Brand | Deye |














