Invertor DEYE Hibrid 30kW Trifazat SUN-30K-SG02HP3-EU-AM3
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16.988,00 lei| Greutate | 80 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 90 × 30 cm |
| Conexiune | BMS-Can, RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 100A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 30KW |
| Putere PV Max | 39000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Ongrid 30kW Prosumator SUN-30K-G04
Evaluat la 0 din 5
În stoc
7.234,00 lei| Greutate | 23 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 37 × 58 × 22 cm |
| Brand | Deye |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 30KW |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
Invertor Huawei 30kW SUN2000-30KTL-M3 Trifazat
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
13.682,15 lei| Greutate | 45 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 60 × 30 cm |
| Putere | 30KW |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| PV Max VOC | 1100VDC |
| Tensiune MPPT | 200-1000VDC |
| Tip | Ongrid |
Invertor On Grid 30kW KSTAR KSG-30KT, IP66, WiFi
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
6.943,77 lei| Greutate | 35 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 38 × 48 × 23 cm |
| Conexiune | RS485, WiFi |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 30KW |
| PV Max VOC | 1100VDC |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
| Tensiune MPPT | 200-1000VDC |
| Brand | KSTAR |














