Invertor 12V 3000VA Victron Energy Quattro 12/3000/120-50/50
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
9.094,60 lei| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 37 × 26 × 22 cm |
| Alimentare | 12V, 230VAC |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 2 x 230V |
| Intrari AC | 2 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 12V |
| Voltaj baterie | 12V |
| Voltaj intrare | 12V |
| Putere invertor | 3000VA/2400W |
| Brand | Victron |
Invertor 24V 3000VA Victron Energy MultiPlus II 24/3000/70-35
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
4.663,80 lei| Greutate | 22 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 35 × 20 cm |
| Alimentare | 230VAC, 24V |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 2 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Putere invertor | 3000VA/2400W |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 24V |
| Voltaj baterie | 24V |
| Voltaj intrare | 24V |
| Brand | Victron |
Invertor 24V 3000VA Victron Energy MultiPlus II 24/3000/70-35 GX
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
5.060,30 lei| Greutate | 22 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 35 × 20 cm |
| Alimentare | 230VAC, 24V |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 2 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Putere invertor | 3000VA/2400W |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 24V |
| Voltaj baterie | 24V |
| Voltaj intrare | 24V |
| Brand | Victron |
Invertor 48V 3000VA Victron Energy MultiPlus II 48/3000/35-32
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
3.092,70 lei| Greutate | 19 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 55 × 27 × 14 cm |
| Alimentare | 230VAC, 48V |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 2 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Putere invertor | 3000VA/2400W |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 48V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Voltaj intrare | 48V |
| Brand | Victron |
Invertor 24V 3000W Victron Energy Quattro 24/3000/70-50/50
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
8.266,90 lei| Greutate | 19 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 36 × 26 × 22 cm |
| Alimentare | 230VAC, 24V |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 2 x 230V |
| Intrari AC | 2 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 24V |
| Voltaj baterie | 24V |
| Voltaj intrare | 24V |
| Putere invertor | 3000VA/2400W |
| Brand | Victron |
Invertor 48V 3000VA Victron Energy MultiPlus II GX 48/3000/35-32
Evaluat la 4.00 din 5
Disponibil la comandă
3.523,90 lei| Greutate | 19 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 54 × 27 × 14 cm |
| Alimentare | 230VAC, 48V |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 2 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Putere invertor | 3000VA/2400W |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 48V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Voltaj intrare | 48V |
| Brand | Victron |
Invertor 48V 3000VA EasySolar II 48/3000/35-32 MPPT 250/70 GX Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
6.334,00 lei| Greutate | 28 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 27 × 24 cm |
| Alimentare | 230VAC, 48V |
| Capacitate | |
| Conexiune | BMS-Can, Ethernet, USB, VE.Direct, WiFi |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 2 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Putere invertor | 3000VA/2400W |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 48V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Voltaj intrare | 48V |
| Brand | Victron |














