Invertor 48V 3000VA Victron Energy Phoenix 48/3000 Smart
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
3.514,00 lei| Greutate | 19 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 28 × 15 cm |
| Alimentare | 230VAC, 48V |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 1 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 48V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Voltaj intrare | 48V |
| Putere invertor | 3000VA/2400W |
| Brand | Victron |
Invertor 48V 3000VA Victron Energy MultiPlus 48/3000/35-16
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
4.336,70 lei| Greutate | 18 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 36 × 26 × 21 cm |
| Alimentare | 230VAC, 48V |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 1 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 48V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Voltaj intrare | 48V |
| Putere invertor | 3000VA/2400W |
| Brand | Victron |
Invertor 48V 3000VA Victron Energy MultiPlus 48/3000/35-50
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
4.530,00 lei| Greutate | 18 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 36 × 26 × 21 cm |
| Alimentare | 230VAC, 48V |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 1 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 48V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Voltaj intrare | 48V |
| Putere invertor | 3000VA/2400W |
| Brand | Victron |
Invertor 48V 3000VA Victron Energy Phoenix 48/3000
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
3.563,50 lei| Greutate | 18 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 36 × 25 × 21 cm |
| Alimentare | 230VAC, 48V |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 1 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 48V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Voltaj intrare | 48V |
| Putere invertor | 3000VA/2400W |
| Brand | Victron |
Invertor 48V 3000VA Victron Energy MultiPlus II 48/3000/35-32
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
3.092,70 lei| Greutate | 19 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 55 × 27 × 14 cm |
| Alimentare | 230VAC, 48V |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 2 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Putere invertor | 3000VA/2400W |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 48V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Voltaj intrare | 48V |
| Brand | Victron |
Invertor 48V 3000VA Victron Energy MultiPlus II GX 48/3000/35-32
Evaluat la 4.00 din 5
Disponibil la comandă
3.523,90 lei| Greutate | 19 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 54 × 27 × 14 cm |
| Alimentare | 230VAC, 48V |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 2 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Putere invertor | 3000VA/2400W |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 48V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Voltaj intrare | 48V |
| Brand | Victron |
Invertor 48V 3000VA EasySolar II 48/3000/35-32 MPPT 250/70 GX Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
6.334,00 lei| Greutate | 28 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 27 × 24 cm |
| Alimentare | 230VAC, 48V |
| Capacitate | |
| Conexiune | BMS-Can, Ethernet, USB, VE.Direct, WiFi |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 2 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Putere invertor | 3000VA/2400W |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 48V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Voltaj intrare | 48V |
| Brand | Victron |














