V/A450/100
MPPT SmartSolar 12V 24V 48V 100A, 250/100-MC4 VE.Can, Victron Energy
Disponibil la comandă
Greutate4,5 kg
Dimensiuni21 × 29 × 10 cm
PV Max VOC250VDC
Tensiune acumulatori12V/24V, 48V
TipMPPT
BrandVictron
Tensiune PV250V
Curent incarcare100A
V/A450/100
MPPT SmartSolar RS 48/6000/100-450/100, Victron Energy
Disponibil la comandă
Greutate12 kg
Dimensiuni42 × 44 × 12 cm
PV Max VOC450VDC
Tensiune acumulatori48V
TipMPPT
BrandVictron
Tensiune PV450V
Curent incarcare100A