Invertor DEYE Ongrid 6kW Prosumator SUN-6K-G06P3
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
3.484,60 lei| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 29 × 47 × 18 cm |
| Brand | Deye |
| Injectie retea | Da |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
| Putere | 6KW |
Invertor DEYE Ongrid 70kW Prosumator SUN-70K-G
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
17.590,76 lei| Greutate | 60 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 58 × 30 cm |
| Brand | Deye |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 70KW |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
Invertor DEYE Ongrid 80kW Prosumator SUN-80K-G
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
19.675,21 lei| Greutate | 60 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 58 × 30 cm |
| Brand | Deye |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 80KW |
| Tip | Ongrid, Trifazat |
Invertor DEYE Ongrid 8kW Prosumator SUN-8K-G
Evaluat la 5.00 din 5
Stoc epuizat
2.699,00 lei| Greutate | 15,3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 33 × 41 × 20 cm |
| Brand | Deye |
| Capacitate | |
| Injectie retea | Da |
| Tip | Monofazat, Ongrid |
| Putere | 8KW |














