Invertor DEYE Hibrid 10kW Monofazat SUN-10K-SG02LP1-EU-AM3
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
8.780,00 lei| Greutate | 36 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 42 × 67 × 23 cm |
| Conexiune | RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 220A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 10KW |
| Putere PV Max | 15000W |
| PV Max VOC | 500VDC |
| Tensiune MPPT | 150-425VDC |
| Tip | Hibrid, Monofazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 10kW Trifazat SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
9.263,00 lei| Greutate | 40 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 65 × 55 × 45 cm |
| Conexiune | RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 240A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 10KW |
| Putere PV Max | 13000W |
| PV Max VOC | 800VDC |
| Tensiune MPPT | 200-650VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Hibrid 10kW Trifazat SUN-10K-SG01HP3-EU-AM2
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
7.471,00 lei| Greutate | 30,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 23 × 63 cm |
| Conexiune | RS232, WiFi |
| Curent maxim incarcare DC | 50A |
| Functie paralel | Da |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 10KW |
| Putere PV Max | 20000W |
| PV Max VOC | 1000VDC |
| Tensiune MPPT | 150-850VDC |
| Tip | Hibrid, Trifazat |
| Brand | Deye |
Invertor DEYE Ongrid 10kW Prosumator SUN-10K-G03
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4.019,00 lei| Greutate | 11 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 29 × 47 × 18 cm |
| Brand | Deye |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 10KW |
| Tip | Ongrid, Trifazat |














