Invertor INVT 100kW Trifazat ONGRID XG100KTR Prosumator
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 95 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 105 × 66 × 33 cm |
| Injectie retea | Da |
| Tensiune MPPT | 108-1000VDC |
| PV Max VOC | 1100VDC |
| Tip | Ongrid |
| Putere PV Max | 150000W |
| Brand | INVT |
Invertor INVT 60kW Trifazat ONGRID XG60KTR Prosumator
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 50 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 65 × 45 × 26 cm |
| Injectie retea | Da |
| Tensiune MPPT | 108-1000VDC |
| PV Max VOC | 1100VDC |
| Tip | Ongrid |
| Putere PV Max | 96000W |
| Brand | INVT |
Invertor INVT 50kW Trifazat ONGRID XG50KTR Prosumator
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 50 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 65 × 45 × 26 cm |
| Injectie retea | Da |
| Tensiune MPPT | 108-1000VDC |
| PV Max VOC | 1100VDC |
| Tip | Ongrid |
| Putere PV Max | 80000W |
| Brand | INVT |
Invertor INVT 10kW Trifazat ONGRID XG10KTR Prosumator
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 12,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 40 × 20 cm |
| Injectie retea | Da |
| Tensiune MPPT | 108-1000VDC |
| PV Max VOC | 1100VDC |
| Tip | Ongrid |
| Putere PV Max | 16000W |
| Brand | INVT |
Invertor INVT Hibrid 5kW 48V 2 x MPPT 95A BD5KTL-RL1
Evaluat la 5.00 din 5
In stock
| Greutate | 30 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 55 × 51,5 × 20 cm |
| Curent maxim incarcare DC | 95A |
| Functie paralel | Nu |
| Injectie retea | Da |
| Putere | 5KW |
| Putere PV Max | 7000W |
| Tensiune MPPT | 125-550VDC |
| Tip | Hibrid |
| Brand | INVT |
Termovoltaice
