Afișez toate cele 5 rezultate
Invertor 12V 2000VA Victron Energy Phoenix 12/2000 Smart
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
3.221,50 lei| Greutate | 13 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 21 × 12 cm |
| Alimentare | 12V, 230VAC |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 1 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 12V |
| Voltaj baterie | 12V |
| Voltaj intrare | 12V |
| Putere invertor | 2000VA/1600W |
| Brand | Victron |
Invertor 24V 2000VA Victron Energy Phoenix 24/2000 Smart
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
3.390,10 lei| Greutate | 13 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 21 × 12 cm |
| Alimentare | 230VAC, 24V |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 1 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 24V |
| Voltaj baterie | 24V |
| Voltaj intrare | 24V |
| Putere invertor | 2000VA/1600W |
| Brand | Victron |
Invertor 48V 2000VA Victron Energy Phoenix 48/2000 Smart
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
2.473,20 lei| Greutate | 13 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 21 × 12 cm |
| Alimentare | 230VAC, 48V |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 1 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 48V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Voltaj intrare | 48V |
| Putere invertor | 2000VA/1600W |
| Brand | Victron |
Invertor 12V 2000VA Victron Energy Phoenix C 12/2000
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
3.345,50 lei| Greutate | 12 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 52 × 25 × 12 cm |
| Alimentare | 12V, 230VAC |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 1 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 12V |
| Voltaj baterie | 12V |
| Voltaj intrare | 12V |
| Putere invertor | 2000VA/1600W |
| Brand | Victron |
Invertor 24V 2000VA Victron Energy Phoenix C 24/2000
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
3.523,90 lei| Greutate | 13 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 52 × 25 × 12 cm |
| Alimentare | 230VAC, 24V |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 1 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 24V |
| Voltaj baterie | 24V |
| Voltaj intrare | 24V |
| Putere invertor | 2000VA/1600W |
| Brand | Victron |














