V/A150/100-Tr
MPPT SmartSolar 12V 24V 48V 100A, 150/100-Tr-VE.Can, Victron Energy
Disponibil la comandă
Greutate4,5 kg
Dimensiuni21 × 29 × 10 cm
PV Max VOC150VDC
Tensiune acumulatori12V/24V, 48V
TipMPPT
BrandVictron
Tensiune PV150V
Curent incarcare100A