Invertor 48V 5000VA Victron Energy Phoenix 48/5000 Smart
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
5.263,50 lei| Greutate | 28 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 55 × 29 × 16 cm |
| Alimentare | 230VAC, 48V |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 1 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 48V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Voltaj intrare | 48V |
| Putere invertor | 5000VA/4000W |
| Brand | Victron |
Invertor 24V 5000VA Victron Energy Phoenix 24/5000
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
8.812,10 lei| Greutate | 28 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 32 × 24 cm |
| Alimentare | 230VAC, 24V |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 1 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 24V |
| Voltaj baterie | 24V |
| Voltaj intrare | 24V |
| Putere invertor | 5000VA/4000W |
| Brand | Victron |
Invertor 48V 5000VA Victron Energy MultiPlus 48/5000/70-100
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
6.140,70 lei| Greutate | 30 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 32 × 24 cm |
| Alimentare | 230VAC, 48V |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 1 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 48V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Voltaj intrare | 48V |
| Putere invertor | 5000VA/4000W |
| Brand | Victron |
Invertor 48V 5000VA Victron Energy Phoenix 48/5000
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
5.283,30 lei| Greutate | 30 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 32 × 24 cm |
| Alimentare | 230VAC, 48V |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 1 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 48V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Voltaj intrare | 48V |
| Putere invertor | 5000VA/4000W |
| Brand | Victron |
Invertor 12V 5000VA Victron Energy Quattro 12/5000/220-100/100
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
13.421,30 lei| Greutate | 34 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 47 × 35 × 28 cm |
| Alimentare | 12V, 230VAC |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 2 x 230V |
| Intrari AC | 2 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 12V |
| Voltaj baterie | 12V |
| Voltaj intrare | 12V |
| Putere invertor | 5000VA/4000W |
| Brand | Victron |
Invertor 24V 5000VA Victron Energy MultiPlus 24/5000/120-100
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
9.932,20 lei| Greutate | 30 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 45 × 33 × 24 cm |
| Alimentare | 230VAC, 24V |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 1 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 24V |
| Voltaj baterie | 24V |
| Voltaj intrare | 24V |
| Putere invertor | 5000VA/4000W |
| Brand | Victron |
Invertor 24V 5000VA Victron Energy MultiPlus-II 24/5000/120-50
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
9.253,20 lei| Greutate | 30 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 33 × 15 cm |
| Alimentare | 230VAC, 24V |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 2 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Putere invertor | 5000VA/4000W |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 24V |
| Voltaj baterie | 24V |
| Voltaj intrare | 24V |
| Brand | Victron |
Invertor 24V 5000VA Victron Energy Quattro 24/5000/120-100/100
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
11.329,80 lei| Greutate | 30 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 45 × 33 × 24 cm |
| Alimentare | 230VAC, 24V |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 2 x 230V |
| Intrari AC | 2 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 24V |
| Voltaj baterie | 24V |
| Voltaj intrare | 24V |
| Putere invertor | 5000VA/4000W |
| Brand | Victron |
Invertor 24V 5000VA Victron Energy Quattro-II 24/5000/120-50/50
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
10.026,40 lei| Greutate | 31 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 33 × 14 cm |
| Alimentare | 230VAC, 24V |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 2 x 230V |
| Intrari AC | 2 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 24V |
| Voltaj baterie | 24V |
| Voltaj intrare | 24V |
| Putere invertor | 5000VA/4000W |
| Brand | Victron |
Invertor 48V 5000VA Victron Energy Quattro 48/5000/70-100/100
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
8.742,70 lei| Greutate | 30 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 32 × 24 cm |
| Alimentare | 230VAC, 48V |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 2 x 230V |
| Intrari AC | 2 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 48V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Voltaj intrare | 48V |
| Putere invertor | 5000VA/4000W |
| Brand | Victron |
Invertor 48V 5000VA Victron Energy Quattro-II 48/5000/70-50/50
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
6.210,10 lei| Greutate | 30 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 56 × 32 × 14 cm |
| Alimentare | 230VAC, 48V |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 2 x 230V |
| Intrari AC | 2 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 48V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Voltaj intrare | 48V |
| Putere invertor | 5000VA/4000W |
| Brand | Victron |
Invertor 48V 5000VA Victron Energy MultiPlus-II 48/5000/70-50
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
4.388,82 lei| Greutate | 30 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 33 × 15 cm |
| Alimentare | 230VAC, 48V |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 2 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Putere invertor | 5000VA/4000W |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 48V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Voltaj intrare | 48V |
| Brand | Victron |
Invertor 48V 5000VA Victron Energy MultiPlus-II 48/5000/70-50-GX
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
5.427,00 lei| Greutate | 30 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 33 × 15 cm |
| Alimentare | 230VAC, 48V |
| Capacitate | |
| Conexiune | VE.Bus |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 2 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Putere invertor | 5000VA/4000W |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 48V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Voltaj intrare | 48V |
| Brand | Victron |
Invertor 48V 5000VA EasySolar-II 48/5000/70-50 MPPT 250/100 GX Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
8.936,00 lei| Greutate | 29 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 32 × 25 cm |
| Alimentare | 230VAC, 48V |
| Capacitate | |
| Conexiune | BMS-Can, Ethernet, USB, VE.Direct, WiFi |
| Functie redresor | Da |
| Functie UPS | Da |
| Iesire AC | 2 x 230V |
| Intrari AC | 1 |
| Monitorizare | Da |
| Protectii | Curent, Scurtcircuit, Temperatura, Voltaj |
| Putere invertor | 5000VA/4000W |
| Releu programabil | Da |
| Tip sistem | 48V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Voltaj intrare | 48V |
| Brand | Victron |














