Invertor DEYE Hibrid 15kW Trifazat SUN-15K-SG01HP3-EU-AM2
(O recenzie client)
SKU: SUN-15K-SG01HP3-EU-AM2
In stoc furnizor
In stoc furnizor
tbi bank logo
Cumpără acum, plătește mai târziu
de la 2233.50 LEI / lună
Injectie in reteaua nationala (EN50549-1)
✅ Display color + Touchscreen
✅ Port comunicatie CAN/RS485
✅ Functie paralel
✅ Conexiune generator sau directionare surplus din PV
✅ 6 perioade programabile pentru incarcare/descarcare acumulator
✅ Functioneaza cu sau fara acumulatori High Voltage
✅ Intrare de 19500W de la panouri
✅ Putere iesire 15kW Trifazat
✅ Modul WiFi inclus, cu aplicatie gratuita
✅ Garantie 10 ani
Descarca fisa tehnica
Descarca manual de utilizare EN
Descarca certificat conformitate
Ești instalator ?
Înregistrare
  • Ridicare personală
Luni - Vineri
  • Livrare prin curier
1-2 zile
  • Livrare paletizată
2-3 zile
Metode de plată
Descriere produs
Ningbo Deye Inverter Technology Co., Ltd. este dedicată furnizării de soluții complete de sisteme de energie fotovoltaică, inclusiv soluții pentru centrale electrice rezidențiale și comerciale. De asemenea, Deye oferă dispozitivul potrivit pentru fiecare aplicație: pentru toate tipurile de module, pentru rețele de conectare la rețea și de sine stătătoare, precum și pentru sisteme hibride cu invertor, pentru sisteme mici și sisteme comerciale din gama Megawatt. Printre acestea, puterea invertorului PV conectat la rețea variază de la 1,5-110kW, invertorul hibrid 3kW-50kW și microinvertorul 300W-2000W.
Specificații
General
Greutate40 kg
Dimensiuni65 × 55 × 45 cm
Intrare acumulator
Curent maxim incarcare DC37A
Intrare PV
Putere PV Max19500W
PV Max VOC1000VDC
Tensiune MPPT150-850VDC
AC Output
Injectie reteaDa
Putere15KW
TipHibrid, Trifazat
Comunicare
ConexiuneRS232, WiFi
Recenzii
1 recenzie pentru Invertor DEYE Hibrid 15kW Trifazat SUN-15K-SG01HP3-EU-AM2
Based on 1 review
5 star
0%
4 star
100
100%
3 star
0%
2 star
0%
1 star
0%