Invertor Huawei 20kW SUN2000-20KTL-M2 Trifazat
Stoc epuizat | În curs de restocare
Descarca fisa tehnica
Ești instalator ?
Ridicare personală
Luni - Vineri
Livrare prin curier
Livrare paletizată
2-3 zile
Metode de plată
Descriere produs
Invertorul Huawei SUN2000-20KTL-M2 convertește curentul continuu al modulelor solare în curent alternativ standard de uz casnic. Acest lucru îl face o componentă indispensabilă – cu randamentul său ridicat, asigură o eficiență optimă a întregului sistem. Dimensiunile invertorului Huawei SUN2000-20KTL-M2 sunt de 525 x 470 x 262 mm, ceea ce face ca dispozitivul să fie convingător prin designul compact. La 25 kg, greutatea este, de asemenea, plăcut scăzută pentru o componentă de acest tip – instalarea poate fi efectuată de două persoane sau chiar singur. Integrarea este fără efort cu conexiunile plug-in. Componenta are comunicație RS485 pentru schimbul de date cu Smart Power Meter. Punerea în funcțiune este ușoară mulțumită aplicației Huawei FusionSolar, astfel încât să poată fi finalizată cu succes în doar câteva minute.
Specificații
General
| Greutate | 25 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 60 × 30 cm |
Intrare PV
| PV Max VOC | 1080VDC |
|---|---|
| Tensiune MPPT | 160-950VDC |
| Putere PV Max | 30000W |