Invertor Deye 5kW, SUN-5K-SG05LP1-EU-AM2-P + Acumulator Pytes 5.12kWh, v5a
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
| Greutate | 65 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 85 × 110 × 40 cm |
| Tip sistem | Monofazat |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Putere invertor | 5kW |
Invertor Deye 6kW, SUN-6K-SG05LP1-EU-AM2-P + Acumulator Pytes 5.12kWh, v5a
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
| Greutate | 65 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 85 × 110 × 40 cm |
| Tip sistem | Monofazat |
| Capacitate stocare | 5.12kWh |
| Putere invertor | 6kW |
Invertor Deye 8kW, SUN-8K-SG05LP1-EU-AM2-P + Acumulator Pytes 10.24kWh, v5a
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
| Greutate | 65 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 85 × 110 × 40 cm |
| Tip sistem | Monofazat |
| Capacitate stocare | 10.24kWh |
| Putere invertor | 8kW |
Invertor Deye 8kW, SUN-8K-SG05LP3-EU-SM2 + Acumulator Pytes 10.24kWh, v5a
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
| Greutate | 70 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 85 × 110 × 40 cm |
| Tip sistem | Trifazat |
| Capacitate stocare | 10.24kWh |
| Putere invertor | 8kW |
Structura carport fotovoltaic 2 masini/locuri
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
14.540,34 lei| Capacitate |
|---|
Termovoltaice
