Highbay LED Cip SAMSUNG 500W 120′ Driver Meanwell Dimabil Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 11,391 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 500W |
| Flux luminos (lm) | 60000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
100W LED UFO Highbay Cip CREE 4000K 160LM/W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
236,40 lei| Greutate | 1,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 15500 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay 100W 4000K 120 lm/W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 1,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 15500 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
100W LED UFO Highbay Cip CREE 6500K 160LM/W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
236,40 lei| Greutate | 1,46 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 15500 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay 100W 6500K 120 lm/W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 1,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 10200 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
150W LED UFO Highbay Cip CREE 4000K 160LM/W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
265,40 lei| Greutate | 1,71 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 150W |
| Flux luminos (lm) | 23250 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay 150W 4000K 120 lm/W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 1,71 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 150W |
| Flux luminos (lm) | 15300 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
150W LED UFO Highbay Cip CREE 6500K 160LM/W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
265,40 lei| Greutate | 1,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 150W |
| Flux luminos (lm) | 23250 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay 150W 6500K 120 lm/W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 1,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 150W |
| Flux luminos (lm) | 15300 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
200W LED UFO Highbay Cip CREE 4000K 160LM/W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 2,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 31000 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay 200W 4000K 120 lm/W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 2,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 20400 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
200W LED UFO Highbay Cip CREE 6500K 160LM/W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 2,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 31000 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay 200W 6500K 120 lm/W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 2,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 20400 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay Cip SAMSUNG 100W 140lm/W 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
584,66 lei| Greutate | 2,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 14000 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay Cip SAMSUNG 120W UFO Driver Meanwell 180` 120LM/WATT 6400K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 3,165 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 18000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay Driver Meanwell 4000K Dimabil 5 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 2,32 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 18500 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay Linear 100W ALU 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,01 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay Linear 100W ALU 6500K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,01 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Merrytec Sensor MK054V RC Serries VT-9-151/200
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,726 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Reflector Aluminiu 120`D
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
Reflector de plastic 120′ antipraf
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Unghi | 120° |
|---|---|
| Culoare corp | Transparent |
Termovoltaice
