Afișez 1 - 24 din 38 de rezultate
10W Lampă LED pe șină Corp Negru/Alb Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
133,50 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb, Negru |
| Rata IP | IP20 |
15W Lampă LED pe șină Corp Negru Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,00 lei| Greutate | 0,631 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1350 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
25W Lampă LED pe șină Corp Negru/Alb Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
200,20 lei| Greutate | 0,913 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 25W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb, Negru |
| Rata IP | IP20 |
30W Lampă LED pe șină Corp Negru Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
379,40 lei| Greutate | 1,046 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2700 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
30W LED COB Proiector pe Șină 3 in 1 Corp negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
388,80 lei| Greutate | 0,98 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3150 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Proiector pe șină COB 3 in 1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
269,90 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Temperatura culorii | 3IN1 |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2900 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Proiector pe șină COB 3 in 1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Temperatura culorii | 3IN1 |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2900 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
35W Lampă LED pe șină Corp Negru/Alb Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
266,90 lei| Greutate | 1,096 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 35W |
| Flux luminos (lm) | 2850 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb, Negru |
| Rata IP | IP20 |
35W LED Proiector pe Șină Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
361,40 lei| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 35W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 10° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
35W LED Proiector pe Șină Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
361,40 lei| Greutate | 0,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 35W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 10° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
35W LED Proiector pe Șină Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
361,40 lei| Greutate | 0,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 35W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 10° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
35W LED Proiector pe Șină Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
361,40 lei| Greutate | 0,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 35W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 10° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
35W LED Proiector pe Șină Negru 6000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
361,40 lei| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 35W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 10° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
35W LED Șină Aluminiu 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
297,30 lei| Greutate | 0,72 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 35W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
4 Lampă LED pe șină Adaptor Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
34,57 lei| Greutate | 0,08 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
4 Lampă LED pe șină Adaptor Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
34,57 lei| Greutate | 0,08 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
4I Conector Lampă pe șină Mini Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
18,30 lei| Greutate | 0,035 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
4L Accesorii pentru Lămpile pe Șină, Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
29,49 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
4L Accesorii pentru Lămpile pe Șină, Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
29,49 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
4T Accesorii pentru Lămpile pe Șină, Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
41,69 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
4T Accesorii pentru Lămpile pe Șină, Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
41,69 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
4X Accesorii pentru Lămpile pe Șină, Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
53,89 lei| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...














