Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 14W (3)
14W LED Magnetic Lampă Lineară 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
88,46 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 14W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 82° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
14W LED Magnetic Lampă Lineară 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
88,46 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 14W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 82° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
14W LED Magnetic Lampă Lineară 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
88,46 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 14W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 82° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Termovoltaice
