Afișez toate cele 6 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 15W (6)
15W LED Magnetic Pendul 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
15W LED Magnetic Pendul 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
15W LED Magnetic Pendul 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Pendul LED 15W Magnetic Negru IP20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,289 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Rata IP | IP20 |
Proiector pe Șină LED Magnetic 15W IP20 24V Black 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,971 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Rata IP | IP20 |
Proiector pe Șină LED Magnetic 15W IP20 24V Black 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,971 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 36° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Termovoltaice
