Afișez toate cele 11 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 20W (11)
20W LED Magnetic Proiector pe Șină 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2200 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Magnetic Proiector pe Șină 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2200 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Magnetic Proiector pe Șină 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2200 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Alb 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
20W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Alb 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
20W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Negru 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
20W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Negru 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
Lampă Magnetică Lineară LED 20W SMD Neagră IP20 24V 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,123 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Magnetică Lineară LED 20W SMD Neagră IP20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,123 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Rata IP | IP20 |
Spot Linear LED Magnetic 10 x2W SMD Negru IP20 24V 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,417 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Spot Linear LED Magnetic 10 x2W SMD Negru IP20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,417 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Rata IP | IP20 |
Termovoltaice
