Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 30W (3)
30W LED Proiector pe Sină Corp Negru 3IN1
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Magnetică Lineară LED 30W SMD Neagră IP20 24V 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,586 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Magnetică Lineară LED 30W SMD Neagră IP20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,586 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2700 lm |
| Rata IP | IP20 |
Termovoltaice
