Afișez toate cele 6 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 5W (6)
5W LED Magnetic Spot Linear 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
77,28 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 39° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Magnetic Spot Linear 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
77,28 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 39° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Magnetic Spot Linear 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
77,28 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 39° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Magnetic Spot Linear Ajustabil 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Magnetic Spot Linear Ajustabil 4000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Magnetic Spot Linear Ajustabil 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Termovoltaice
