Afișez 1 - 24 din 26 de rezultate
10W LED Proiector Magnetic SMART Corp Negru 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,41 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Proiector Magnetic SMART Corp Negru 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
14W LED Proiector Magnetic SMART Corp Negru 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,24 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 14W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Proiector Magnetic SMART Corp Negru 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Proiector Magnetic SMART Corp Negru 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,46 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
8W LED Pendul SMART Suspendat Corp Negru 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,38 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
8W LED Proiector Magnetic SMART Corp Negru 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 27° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Conector & Alimentare pentru Lumini Magnetice
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
41,70 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|
Load more products
Loading...
Termovoltaice
