Afișez 25 - 48 din 79 de rezultate
2W LED Lampă de Masă Corp Ruginiu 3000K IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Maro |
| Rata IP | IP54 |
30W LED Designer Lampă de Birou Touch Dimabil Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 5,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 25W |
| Flux luminos (lm) | 2550 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Magnetică Reîncărcabilă 4000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,91 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Magnetică Reîncărcabilă 4000K Corp negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,91 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Magnetică Reîncărcabilă 4000K Corp Roșu
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,91 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 300 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Roșu |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Reîncărcabilă Baterie 1800mAh Auriu + Negru
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,97 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 33 |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Reîncărcabilă Dimabilă cu Touch Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 80 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Reîncărcabilă Dimabilă cu Touch Corp Gri 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 70 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Reîncărcabilă Dimabilă cu Touch Corp Gri 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 80 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Reîncărcabilă Dimabilă cu Touch Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 60 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Stâlp Transparent 3000K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,29 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 310 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Lampă de Masă Stâlp Transparent 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,29 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 310 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Lampă de Masă Magnetică Cu Acumulator 3600mAh CCT: 3 in 1 Corp Alb Dimabilă
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
5W LED Lampă de Masă Magnetică Cu Acumulator 3600mAh CCT: 3 in 1 Corp Negru Dimabilă
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
6W LED Lampă de Masă Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 2,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 57 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Lampă de Masă Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 2,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 56 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Load more products
Loading...
Termovoltaice
