Afișez 49 - 72 din 79 de rezultate
7W Lampă de Masă LED Cu Încărcare Wireless 3in1 Alb
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 1,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă de birou E27 Beton Ф160
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Putere | Max. 60W |
|---|---|
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
Lampă de birou E27 Beton Ф180
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 2,313 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 60W |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
Lampă de Masă LED Baterie 1800mAh 115×300 3in1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Eficienta luminoasa | 201-230 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă de Masă LED Baterie 1800mAh 115×300 3in1 Corp Gri
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Eficienta luminoasa | 201-230 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
Lampă de Masă LED Baterie 1800mAh 115×300 3in1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Eficienta luminoasa | 201-230 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Lampă de Masă LED Baterie 1800mAh 150×250 3in1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Eficienta luminoasa | 201-230 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă de Masă LED Baterie 1800mAh 150×250 3in1 Corp Auriu
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Eficienta luminoasa | 201-230 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
Lampă de Masă LED Baterie 1800mAh 150×250 3in1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Eficienta luminoasa | 201-230 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Lampă de Masă LED Baterie 800mAh 120×220 3in1 Champagne Gold Body
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 55 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
Lampă de Masă LED Baterie 800mAh 120×220 3in1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 55 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă de Masă LED Baterie 800mAh 120×220 3in1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 55 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă 1800mAH Baterie D:120*190 Corp Auriu 3IN1
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 55 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă 1800mAH Baterie D:120*190 Corp Patonă de Bronz 3IN1
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 55 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Bronz |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă 1800mAH Baterie D:120*190C Corp Cromat 3IN1
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 55 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă 1800mAH Baterie D:13.5*26.5 Corp Auriu 3IN1
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 55 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă 1800mAH Baterie D:13.5*26.5 Corp Cromat 3IN1
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 55 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă Baterie 2200mAH D86*H210mm Corp Negru IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald, Alb rece |
| Temperatura culorii | 2700K+5700K |
| Putere | 1.5W |
| Flux luminos (lm) | 150 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP54 |
LED Lampă de Masă Baterie de 2200mAH D86*H210mm Corp Alb IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald, Alb rece |
| Temperatura culorii | 2700K+5700K |
| Putere | 1.5W |
| Flux luminos (lm) | 150 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP54 |
LED Lampă de Masă cu Acumulator 1800mAh 140 x 300 3 in 1 Neagră, Sticlă Transparentă
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 100 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Negru, Transparent |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă cu Acumulator 1800mAh 150 x 300 3 in 1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 100 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă cu Acumulator 1800mAh 150 x 300 3 in 1 Corp Champagne
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 100 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă cu Acumulator 1800mAh 150 x 300 3 in 1 Corp Gri
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 100 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă cu Acumulator 1800mAh 150 x 300 3 in 1 Corp Maro
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 100 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Violet |
| Rata IP | IP20 |
Load more products
Loading...
Termovoltaice
