Afișez 73 - 79 din 79 de rezultate
LED Lampă de Masă cu Acumulator 1800mAh 150 x 300 3 in 1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 100 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă cu Acumulator 1800mAh 150 x 300 3 in 1 Corp Violet
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 100 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Violet |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă cu Acumulator 1800mAh 180 x 240 3 in 1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă cu Acumulator 1800mAh 180 x 240 3 in 1 Corp Gri
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă cu Acumulator 1800mAh 180 x 240 3 in 1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă cu Acumulator 800mAh 160 x 250 3 in 1 Corp Transparent
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 50 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă Designer Metal + Sticlă 3000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 2,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Amber |
| Rata IP | IP20 |
Termovoltaice
