Afișez 1 - 24 din 27 de rezultate
10W Conector Exterior în L Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,715 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
10W Conector Exterior în L Argintiu 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,66 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
10W Conector Interior în L Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
10W Conector Interior în L Argintiu 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,66 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
10W Conector Suspendat în L Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,65 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
10W Conector Suspendat Interio în L Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,715 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W Conector Inferior în T Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,415 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W Conector Inferior în T Argintiu 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,415 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
12W Conector Suspendat Exterior în L Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,715 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
14W Conector Suspendat Inferior în T Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 14W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
16W Conector Inferior în X Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,415 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
16W Conector Inferior în X Argintiu 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
16W Conector Suspendat Inferior în X Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 16W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
8W Conector în L Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
8W Conector în L Argintiu 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
Lampă LED Lineară Cip Samsung 40W Încastrată Corp Argintiu 6400K
Evaluat la 0 din 5
In stock
456,55 lei| Greutate | 2,135 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
Lampă LED Lineară Cip Samsung 60W Suspendată Non-Linkable Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 3,725 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 60W |
| Flux luminos (lm) | 6600 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă LED Lineară Cip Samsung 60W Suspendată Non-Linkable Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 3,725 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 60W |
| Flux luminos (lm) | 6600 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
Lampă LED Lineară Luminează Sus/Jos Cip Samsung 60W Suspendat Corp Argintiu 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 4,9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 60W |
| Flux luminos (lm) | 6000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Lineară LED Cip SAMSUNG 40W Încastrat Corp Argintiu 4000K 1211x70x35mm
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Lineară LED Cip SAMSUNG 40W Suspendată Corp Argintiu 4000K 1200x50x65mm
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 2,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3590 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Lineară LED SAMSUNG 40W Aplicat Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 2,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3300 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă Lineară Cip SAMSUNG 40W Aplicată Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 2,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3300 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED lampă Lineară Cip SAMSUNG 40W Suspendat Argintie 6400K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3300 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
Load more products
Loading...
Termovoltaice
