Afișez 25 - 27 din 27 de rezultate
LED Lampă Lineară Cip SAMSUNG 40W Suspendată Corp Alb 6400K 1200x35x67mm
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3270 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă Lineară Cip SAMSUNG 40W Suspendată Corp Argintiu 4000K 1200x35x67mm
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3300 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă Lineară Cip SAMSUNG 40W Suspendată Corp Negru 6400K 1200x35x67mm
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3270 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Termovoltaice
