Stare stoc
Putere invertor
- 200W (3)
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 200W 4000K 302Z+ Clasa II Tipul 3M Inventonics 0-10V
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
2.041,10 lei| Greutate | 11,372 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 26000 lm |
| Unghi | 150×80° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 200W 4000K Clasa II Aluminiu Dimabil 140LM/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
2.241,10 lei| Greutate | 9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 28000 lm |
| Unghi | 153×70° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 200W 6400K Clasa II Aluminiu Dimabil 140LM/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
2.241,10 lei| Greutate | 9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 28000 lm |
| Unghi | 153×70° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |














