Stare stoc
Putere invertor
- 100W (14)
100W LED Lampă Stradală 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
288,20 lei| Greutate | 1,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
100W LED Lampă Stradală 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
288,20 lei| Greutate | 1,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
100W LED Lampă Stradală Cip SAMSUNG Corp Gri 4000K 5 Ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
558,10 lei| Greutate | 4,38 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 10000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
100W LED Lampă Stradală cu Adaptor 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
343,10 lei| Greutate | 1,41 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
100W LED Lampă Stradală cu Adaptor 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
343,10 lei| Greutate | 1,41 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
100W LED Lampă Stradalp Cip SAMSUNG 6500K Corp Gri
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
558,10 lei| Greutate | 4,37 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 10000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 100W 5700K Clasa I Aluminiu 140LM/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
952,50 lei| Greutate | 6,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 14000 lm |
| Unghi | 153×70° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 100W 6400K Clasa II Aluminiu Dimabil 140LM/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.127,50 lei| Greutate | 6,805 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 14000 lm |
| Unghi | 153×70° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG cu Senzor 100W 4000K 120 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
547,50 lei| Greutate | 1,97 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 11480 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală Suspendată LED Cip SAMSUNG 100W 4000K 302Z+ Clasa II Tipul 3M Inventonics 0-10V
Evaluat la 0 din 5
În stoc
2.071,70 lei| Greutate | 13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 13000 lm |
| Unghi | 160×100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Sradală Cip SAMSUNG Senzor 100W 6400K 120 lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
547,50 lei| Greutate | 2,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 12000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Stradală Cip SAMSUNG 100W 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
478,20 lei| Greutate | 1,77 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 11480 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Stradală Cip SAMSUNG 100W 6500K 110 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
478,20 lei| Greutate | 2,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 11000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |














