Afișez toate cele 3 rezultate
Lampă LED Ambientală 2.2W Compatibilă cu Amazon Alexa & Google Home RGB+WW+CW
Evaluat la 0 din 5
În stoc
103,00 lei| Greutate | 0,25 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+3000K-6500K |
| Putere | 2.2W |
| Flux luminos (lm) | 210 lm |
| Unghi | 360° |
LED Lampă Ambientală 4W Compatibilă cu Amazon Alexa și Google Home RGB + WW + CW
Evaluat la 0 din 5
În stoc
178,40 lei| Greutate | 0,48 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 360° |
LED Lampă Ambientală 8W Compatibil cu Amazon Alexa și Google Home Corp Negru RGB
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 0,435 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | RGB |
| Putere | 8W |
| Unghi | 360° |














