Afișez toate cele 9 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 7W (9)
7W Lampă de Perete Alb Nisip IP54 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
301,90 lei| Greutate | 0,89 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 940 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Alb |
7W Lampă de perete LED Corp Negru Alb cald IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
396,30 lei| Greutate | 0,921 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 770 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
7W Lampă de perete LED Corp Negru Alb natural IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
396,30 lei| Greutate | 0,921 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 770 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
7W Lampă de perete LED Corp rotund Alb natural IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
396,30 lei| Greutate | 0,921 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 770 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
7W LED Lumină de Perete Negru Pătrat 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
132,20 lei| Greutate | 0,36 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
7W LED Lumină de Perete Ramă Parțială Negru Rotund 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
132,20 lei| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 610 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
7W LED Lumină de Perete Sami-Frame Negru Pătrat IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
132,20 lei| Greutate | 0,38 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 670 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
7W Lumină de Perete LED Nisip Negru IP54 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
301,90 lei| Greutate | 0,89 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 870 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Negru |
7W Lumină de Perete LED Nisip Negru IP54 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
301,90 lei| Greutate | 0,89 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 940 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Negru |














