Afișez toate cele 10 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 20W (10)
20W LED Lampă de Perete pentru Exterior (W200*D50*H400mm) 3000K Corp negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
361,40 lei| Greutate | 2,69 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2300 lm |
| Unghi | 140° |
| Culoare corp | Negru |
20W LED Lampă LED Exterior Soft Light-Mare 3000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2045 lm |
| Culoare corp | Gri |
20W LED Lampă LED Exterior Soft Light-Mare 4200K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
201,30 lei| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4200K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2050 lm |
| Culoare corp | Gri |
20W LED Lampă LED Exterior Soft Light-Mare 6500K Corp NegruIP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
201,30 lei| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2050 lm |
| Culoare corp | Gri |
20W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Large 3000K Corp Alb IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2045 lm |
| Culoare corp | Alb |
20W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Large 3000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2045 lm |
20W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Large 4000K Corp Alb IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
201,30 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2045 lm |
| Culoare corp | Alb |
20W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Large 4000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2045 lm |
| Culoare corp | Negru |
20W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Large 6400K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2045 lm |
| Culoare corp | Negru |
20W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Large 6400K Corp Alb IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2045 lm |
| Culoare corp | Alb |














