Afișez toate cele 5 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 10W (5)
10W Lampă de Perete LED Cip Bridglux Corp Alb 4000K IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
244,70 lei| Greutate | 1,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
10W LED Lampă Lineară de Perete (510*60*50mm) 3000K Corp Antracit IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Negru |
10W LED Lampă Lineară de Perete (510*60*50mm) 3000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Alb |
10W LED Lampă Lineară de Perete (510*60*50mm) 4000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Negru |
Lampă LED de perete 10W Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
401,20 lei| Greutate | 1,157 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |














