Afișez toate cele 8 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 2W (8)
2W LED Lumină de Perete Sus Jos 3000K Corp Alb IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
63,04 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
2W LED Lumină de Perete Sus Jos 3000K Corp Alb IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
68,13 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
2W LED Lumină de Perete Sus Jos 3000K Corp Negru IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
63,04 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
2W LED Lumină de Perete Sus Jos 3000K Corp Negru IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
68,13 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
2W LED Lumină de Perete Sus Jos 4000K Corp Alb IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
63,04 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
2W LED Lumină de Perete Sus Jos 4000K Corp Alb IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
68,13 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
2W LED Lumină de Perete Sus Jos 4000K Corp Negru IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
63,04 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
2W LED Lumină de Perete Sus Jos 4000K Corp Negru IP54
Evaluat la 0 din 5
In stock
68,13 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 200 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
Termovoltaice
