Afișez toate cele 8 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 6W (8)
6W LED Lămpa de perete Alb natural Alb Rotund
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,55 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
6W Lumină de Perete LED Corp Alb IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Culoarea luminii | Alb cald |
|---|---|
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
6W Lumină de Perete LED Corp Negru IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Culoarea luminii | Alb cald |
|---|---|
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
6W Lumină de Perete LED Corp Negru IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Culoarea luminii | Neutră |
|---|---|
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 6W |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
6W Аplică LED Bridglux Cip Corp Gri Rotund Alb cald
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,81 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Unghi | 0-60° Reglabil |
| Culoare corp | Gri |
7W LED Lumină de Perete Corp Alb 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 645 lm |
| Culoare corp | Alb |
Lampă LED 6W Rotundă Corp Negru IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
Lampă LED 6W Rotundă Corp Negru IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
Termovoltaice
