Afișez toate cele 16 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- Max. 35W (16)
Lampă de perete pătrată Corp alb iluminare 1 Way IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,38 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Alb |
Lampă de perete pătrată Corp alb iluminare 2 direcții IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Alb |
Lampă de perete pătrată Corp alb iluminare IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,94 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Alb |
Lampă de perete rotundă Corp alb iluminare 1 direcție IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Alb |
Lampă de perete rotundă Corp alb iluminare 2 Way IP46
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,57 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Alb |
Suport de Perete pentru GU10 din oțel 2 Ieșiri IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Putere | Max. 35W |
|---|---|
| Culoare corp | Gri |
Suport de Perete pentru GU10 din oțel IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
92,53 lei| Greutate | 0,48 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Gri |
Suport de Perete Senzor pentru GU10 din oțel 2 Ieșiri IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,865 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Gri |
Suport de Perete Sticlă pentru GU10 din oțel 2 Ieșiri IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,69 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Gri |
Suport de Perete Sticlă pentru GU10 din oțel IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Gri |
Suport Neted de Perete pentru GU10 Aluminiu Negru Pătrat 2 Ieșiri IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,575 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Negru |
Suport Neted de Perete pentru GU10 Aluminiu Negru Pătrat IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
85,41 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Negru |
Suport Neted de Perete pentru GU10 Aluminiu Negru Rotund 2 Ieșiri IP44
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,575 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Negru |
Suport Neted de Perete pentru GU10 Aluminiu Negru Rotund IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
85,41 lei| Greutate | 0,37 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Negru |
Suport Neted de Perete pentru GU10 din Oțel IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,395 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Gri |
Suport Neted de Perete pentru GU10 Negru Pătrat 2 Ieșiri IP44
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,965 kg |
|---|---|
| Putere | Max. 35W |
| Culoare corp | Negru |
Termovoltaice
