Afișez 25 - 41 din 41 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 12W (41)
12W LED Lumină de Perete Sami-Frame Negru Rotund IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,63 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1155 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Medium 3000K Corp Alb IP65
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Medium 3000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Medium 4000K Corp Alb IP65
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Medium 4000K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Medium 6400K Corp Alb IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Medium 6400K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Negru |
12W LEDLumină de Perete IP65 Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Culoarea luminii | Alb cald |
|---|---|
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Unghi | 140° |
| Culoare corp | Negru |
12W Lumină de Perete LED Corp Alb 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
12W Lumină de Perete LED Corp Alb 4000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1590 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
12W Lumină de Perete LED Corp Negru 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
2x6W LED Lampă de Perete pentru Exterior (W141*D65*H200mm) 3000K Corp negru IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 340° |
| Culoare corp | Negru |
2x6W LED Lampă de Perete pentru Exterior (W141*D65*H200mm) 4000K Corp negru IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 340° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lampă de Perete Corp Alb 3 in 1 IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
164,40 lei| Greutate | 1,17 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 190° |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lampă de Perete Corp Negru 3 in 1 IP65
Evaluat la 0 din 5
In stock
164,40 lei| Greutate | 1,17 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 190° |
| Culoare corp | Negru |
Lampă LED 12W Orientabilă Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Unghi | 350° |
| Culoare corp | Negru |
Lampă LED de perete 12W Corp Gri 6400K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,482 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 140° |
| Culoare corp | Gri |
Termovoltaice
